Author: d***i
Date:
Review: This is hands up the loveliest thing i have ever seen perfect mini phone would highly recommend
Color: Blue
Price: £69.08
| Color | Purple |
| RAM | 2G |
| Connection Method | NFC |
| Interface | Type C |
| Brand | SOYES |
| Network | 4G |
| Screen Size | 4" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 8 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Mini |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Iris Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 480 x 800 |
| Video Capture Resolution | 8K |
| Phone Battery Capacity | 1000mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | MTK6737 |
| SKU | sw2312214919154165 |
Brand Name: SOYES
Brand Page: https://m.shein.co.uk/Brands/Soyes-sc-014736756.html
Quality: 3821064 people said the quality is very good!
Author: d***i
Date:
Review: This is hands up the loveliest thing i have ever seen perfect mini phone would highly recommend
Color: Blue
Author: n***f
Date:
Review: very nice and good product
Color: Purple
Author: H***a
Date:
Review: Simple but good and good price
Color: Purple
Author: g***2
Date:
Review: amazing my daughter loved it,thanks shein
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.